Halı Yıkama Oran

Oran Halı Yıkama
Oran halı yıkama talepleriniz için profesyonel ve sistemli çalışmaları olan firmamıza başvuru yapabilirsiniz.
Yıllardır Ankara Oranda halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız özel yetişmiş personelimiz ve son donanımlı teknolojik makinalarımızla kaliteli hizmet vermekteyiz.
Uzun süreden bu yana sektörde varlığını sürdüren kurumumuzda halı yıkama süreci belirli birtakım işlem sırasına göre gerçekleştirilmektedir. Her halının farklı olduğunun bilincindeki eğitimli personelimiz size beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunar.
Halı Türlerine Göre Yıkama İşlemi
Halıları genellikle makine üretimi ve el yapımı olarak ayırmak mümkündür.  Makine üretimi halılar el yapımı olanlara göre daha az hassastır. Ancak makine halıları da kendi içinde yeniden sınıflandırılır. Yani kullanılan malzeme özellikleri ve işleme biçimleriyle değişik çeşitler görülebilir.  Her ne tür halı olursa olsun halıların özellikleri birinci sırada önem taşımaktadır. Yani gelişigüzel işlemlerden ziyade yıkama sırasında oluşabilecek hasarlar da dikkate alınarak işlemler gerçekleştirilmektedir.  Bu noktada el yapımı halıların nasıl yıkandığından bahsedebiliriz. El yapımı halılarda kullanılan boya makine üretiminde kullanılanlardan farklıdır ve makineye atıldığında rengi diğer yerlere bulaşabilir. Bu yüzden el yapımı halılarınızı firmamıza getirdiğiniz zaman önce tozu alınır ve sonra da yıkama işlemi vakum işlevi gören bir aletle gerçekleştirilir.  Bu alet, halının derin yerlerindeki kirleri kolayca ve onun yapısına zarar vermeden temizlik sağlar. 
Başvuru Ve Halı Yıkama Süreci
Oran halı yıkama firmamıza başvuru yaptığınızda öncelikle sizden adres bilgileriniz alınır.  Daha sonra belirtilen zamanda görevli arkadaşlarımız gelerek halılarınızı alır ve yıkama alanlarına getirir. Öncesinde tozu alınan halılarda geçmesi zor lekeler varsa bazen ön müdahale gerekebilir. Daha sonra sınıflandırma yapılarak yıkama süreci başlatılmış olur.  Deterjan seçimi de bu noktada halı özelliklerine göre olacaktır. Ancak yıkama sürecinde halı yapısını ve rengini bozacak çamaşır suyu benzeri güçlü leke çıkarıcılara başvurulmaz. Bunun evdeki temizliklerde de yapılmaması gerekir.  Yıkama işlemi sonrasında makine durulama ve kurulama işlemlerini de yapar. En son olarak genel kontroller yapılır. Halının kirlilik durumuna göre tekrar yıkama işlemleri yapılabilir.  Halılarınızda hoş bir koku ile size belirtilen zamanda teslimat yapılır.
Günlük Hayatta Halı Lekeleri İçin Ön Müdahaleler
Ankara Oran halı yıkama başvuruları firma yetkililerimiz tarafından memnuniyetle kabul edilmekte ve sizlerin de memnuniyeti önem taşımaktadır. Ancak günlük hayatta halılarınızda görülen her leke için temizleme firmasına getirmeyeceğiniz düşünülürse hızlı ve doğru müdahale yapmanız önemli bir konudur. Halılarınızda kan, mürekkep benzeri lekeler olduğunda buna kuru bezle hızlı şekilde müdahale edilmesi gerekir.  Islak bezle kesinlikle silinmemelidir. Çünkü ıslak bez daha da lekenin yayılmasına neden olur. Leke şayet çamur gibi sonradan katılaşan bir pürüzse de önce bunun kurumasını beklemeniz önerilir. Kuruduktan sonra çamur lekeleri sorunsuz şekilde çıkar ve iz bırakmaz. Ancak kurumadan sildiğinizde lekenin alanı daha da genişleyecektir
Leke Çıkarma Garantisi Veriyoruz
Halı Yıkama Oran firması olarak halılarınızda bulunan lekelerin çıkarılması konusunda garantili hizmet veriyoruz. Leke çıkarmak zor iştir ve her firma bu garantiyi vermez. Firma olarak her türlü lekenin altından kalkıyoruz ve leke çıkarma garantisi veriyoruz.
Halıların iyi ve etkili bir şekilde temizlenmesi; halıların uzun süre kullanılmasını sağlar. Halılar herkes için çok değerlidir. Bu nedenle bu değerli halıların uzun süre kullanılmasını istenir. Ancak iyi olmayan şekilde yıkanan halılar nedeniyle; halılar maalesef zararlar ile karşılaşır. Bu istenmeyen durumlar da halıların ömrünü kısaltır. Firmamız bu tür hataları ortadan kaldırır. Kullanılan etkili ekipmanlar ile aradığınız temizliğe ulaşma imkânı sunar.
 
 
 
Oran Halı Yıkama Facebook SayfasıOran Halı Yıkama Twitter SayfasıOran Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK